Інформація про доставку

Ми здійснюємо відправку товарів по всій Україні за допомогою транспортних компаній Автолюкс та Нова Пошта. Якщо Ви бажаєте, щоб придбаний у нас товар відправили іншою службою доставки, Вам необхідно вкзати це при оформленні замовлення та обов'язково зв'язатись з нами телефоном та узгодити відправку товару з нашим менеджером.

Всі товари придбані у нашому інтернет-магазині відправляються за наш рахунок транспортними компаніями Автолюкс та Нова Пошта до відділення у Вашому місті. При оформленні замовлення обов'язково вкажіть номер відділення у Вашому місті на адресу якого надсилати товар. Якщо Ви не вкажете номер відділення товар буде надіслано в центральне відділення у Вашому місті, в разі якщо у Вашому місті немає відділення транспортних компаній Автолюкс та Нова Пошта, менеджер самостійно прийме рішення до якого найближчого відділення відправляти товар. Обов'язково звяжіться телефоном з нашим менедежером, щоб уникнути непорозумінь з відправкою товарів.

Адреси відділень Ви можете знайти на сайті транспортних компаній:

Автолюкс
Нова Пошта

Обробка Вашого замовлення відбувається на протязі одного робочого дня після надходження оплати по Вашому замовленню. Не оплачені замовлення не обробляються. Відправка товару здійснюється наступного робочого дня після обробки замовлення. На вказані Вами телефон та електронну пошту надсилається номер декларації для отримання відправлення.

Можлива відправка товару без оплати. Товар відправляється за Ваш рахунок до відділення транспортної компанії. При отриманні товару Ви оплачуєте вартість товару у перевізника та вартість доставки. Обов'язково звяжіться телефоном з нашим менедежером, щоб уникнути непорозумінь з відправкою товарів. Обробляються тільки оплачені замовлення, тому Вам необхідно зателефонувати і замовити відправку товару без оплати.

Термін доставки товару до відділення транспортної компанії у Вашому місті триває декілька днів, точну дату прибуття товару ви завжди зможете дізнатись зателефонувавши на гарячу лінію відповідної транспортної компанії.

Якщо у вас виникли запитання стосовно доставки товару дзвоніть нам без зволікань:

(032) 253 73 23
(067) 672 11 27
(050) 315 28 20
(093) 963 35 77

battery.lviv.ua © 2019
Працює на OpenShop (на базі OpenCart)